Healthy Active Lifestyle
Blogr.lt tinklaraštis
 
 
Memebox staigmenų dėžutė
Posted on rugsėjo 26th, 2014 at 12:38 am by Sandra

Nors apie grožį ir kosmetiką rašyti neplanavau. Šį kartą padarysiu išimtį ir papasakosiu apie korėjietišką staigmenų dėžutę „Memebox“. Pernai metais Lietuvoje taip pat dar egzistavo „Adorebox“ projektas, kuomet užsisakius grožio priemonių dėžutę, nežinodamas iš anksto jos sudėties, gaudavai gražiai įpakuotas grožio priemones, tiksliau dažniausiai mažo tūrio pakuotes, ir galėjai jas išbandyti. Projektas Lietuvoje jau nutrūko, tačiau merginoms, kurios mėgsta netikėtumus ir staigmenas pristatau grožio priemonių dėžutę „Memebox“:

http://us.memebox.com

Untitled

 

Tinklapyje yra didelis pasirinkimas įvairių dėžučių, tačiau tik iš pavadinimo ir trumpo aprašymo galima nuspėti, kas bus joje. Kiekvieną savaitę prekyboje atsiranda naujos dėžutės, kai kurios išperkamos labai greitai. Dėžutėje įprastai būna 5-8 mini arba pilni gaminia.

 

 

Prenumeruoti dėžučių nereikia, jas galima nusipirkti bet kuriuo metu. Dėžutės būna dviejų rūšių: MEMEBOX ir SUPERBOX:

MEMEBOX – sudaro 4 – 7 pilno dydžio produktai plius mėginėliai, o SUPERBOX – tik pilno dydžio produktai. Kaina dėžučių svyruoja nuo 12 iki 65 $, priklausomai nuo tūrio.

Untitled

Kai dėžutės išparduodamos, galima pamatyti jų turinį skyriuje UNBOXED.
Instagrame galima rasti daugybę dėžučių „patagintų“ #memebox ir #memeboxglobal

 

 

Siuntimo kaina 6.99 $, siunčiant registruotu paštu (atkeliauja per 8-15 dienų) ir per EMS 25,99$ (atkeliauja per 3-5 d.)

 

   NUOLAIDOS

 

Prisiregistravus suteikiama 2-3 $ nuolaida, nes duodami 2 arba 3 MEME points. 1 MEME taškas = 1 $

 X1DX – 5$ nuolaida bet kokiam užsakymui

Šiuo metu galioja 5$ nuolaida perkant už 100$ ir 10$ nuolaida perkant už 150%

Perkant tris arba keturias dėžutes iš karto taikomos 5$ ir 8$ nuolaidos:

Get $5 off on orders when you buy 3 or more Memeboxes: MEMEBUNDLE3
Get $8 off on orders when you buy 4 or more Memeboxes: MEMEBUNDLE4

Užsakymams virš 70 $ taikomas nemokamas siuntimas.

 

DĖMESIO, Į LIETUVĄ SIUNČIANT NUO 75 LT REIKIA MOKĖTI MUITĄ, TODĖL SAUGU UŽSAKINĖTI IKI 28$ VERTĖS DĖŽUTES NEMOKANT MUITO.

 

Sekti naujienas MEMEBOX galie facebooke:

https://www.facebook.com/memeboxglobal

Dažnai yra skelbiami konkursai, kuriuose galite laimėti taškų, kurie vėliau bus prilyginami $ ir minusuojami nuo jūsų sąskaitos.

Taip pat dalyvaukite apklausose, kurias siunčia el. paštu, nes už jas taip pat gaunami nuolaidos kodai.

 

Projektas Buzzaar arba puiki galimybė išbandyti naujoves
Posted on rugsėjo 13th, 2014 at 9:00 pm by Sandra

Buzzair

 

Naršydama internete kartą aptikau nuorodą į Buzzaar ir smalsumo vedina užpildžiau registracija.

Taigi, kas yra BUZZAAR?

Tai marketingo kompanija, kuri suteikia galimybę išbandyti rinkoje atsirandančias naujoves mainais už atsiliepimus ir naujos produkcijos įvertinimą. Kompanijos akcijose gali dalyvauti visi norintys, tereikia užpildyti paraiškos anketą ir, jei būsite atrinkti, jums tiesiai į namus atkeliauja siuntinys su produkcijos pavyzdžiais ir smagiai pateiktais produkcijos aprašymais.

Ragistruotis galite čia:

http://buzzaar.eu/baltic/

Kadangi buvau viena iš laimingųjų, kuriai pasitaikė proga išbandyti naują LadySpeedStick&MennenSpeedStick produkciją, skubu dalintis savo ir draugių atsiliepimais.

Taip atrodo gautas siuntinys:

IMG_20140904_210521

Iš tikrųjų, rekomenduoju „Lady“ gaminius sportuojantiems ir ne tik. Man patiko, kad kvapas šių rutulinių dezodorantų nėra stiprus ir nesimaišo su kvepalų kvapų, jo nepermuša. Nuo prakaitavimo saugo puikiai. Išbandžiau prieš sporto salę ir galiu pasakyti, kad „Lady“ atlaikė intensyvią kardio treniruotę ir iš salės išėjau be šlapių dėmių marškinėlių pažastyse.

Draugės pastebėjo, kad netepa juodų drabužių ir nepalieka baltų dėmių, kas yra didelis pliusas. Apkritai, dezodorantams skiriu 9 balus iš 10.

PicMonkey Collage

Kiek svorio galima numesti bėgiojant?
Posted on rugsėjo 8th, 2014 at 10:19 pm by Sandra

Radau tinklapyje cosmopolitan.lt naudingą straipsnį apie bėgimą.

198857_351433368273137_781415861_n

 

Ištrauka talpinu čia:

Kad suprastum, kokios apkrovos tau tinkamos ir maksimaliai degintum riebalus, turėtum pasiskaičiuoti savo optimalų pulsą. Veiksmingiausia treniruotė yra tada, kai širdis plaka 65–85 proc. dažniu, skaičiuojant nuo tavo amžiaus. Štai paprasta formulė, kuri padės apskaičiuoti minimalią ir maksimalią tavo pulso ribą:

220 – tavo amžius = A
Minimali riba: A x 0,65
Maksimali riba: A x 0,75

Jeigu esi fiziškai gerai pasirengusi, maksimalią ribą gali skaičiuoti padaugindama iš 0,85. Pavyzdžiui, tau 29 metai:

220 – 29 = 191
Minimali riba: 191 x 0,65 = 124
Maksimali riba: 191 x 0,75 = 143

Kad kalorijos iš tiesų degtų, treniruotė turi būti ne trumpesnė nei 20 minučių, todėl jeigu neturi pakankamai ištvermės, geriau jau bėk labai lėtai, bet ilgiau, nei dideliais tempais ir trumpai. Kiek gi laiko reikės bėgioti, kad atsikratytum tų nepageidaujamų papildomų kilogramų?

* Vienas kilogramas – 19 valandų bėgimo
* Penki kilogramai – 93 valandos bėgimo
* Dešimt kilogramų – 180 valandų bėgimo
* Dvidešimt kilogramų – 350 valandų bėgimo
Visas straipsnia čia:
http://www.cosmopolitan.lt/drauges-bega/kiek-svorio-galima-numesti-begiojant.d?id=65777594#ixzz3CkjwgyvB

Knygos sportininkams
Posted on rugsėjo 3rd, 2014 at 9:31 pm by Sandra

Šiame įraše pateiksiu sąrašą knygų, kurios bus įdomios sveika mityba ir sportu besidominčioms panelėms. Kai kurių jau nėra prekyboje knygynuose, bet paieškojus internete galima nusipirkti jau skaitytas „iš rankų“

Taigi, verčiausia jūsų dėmesio knyga, mano nuomone, yra:

1. Christopher McDougall Gimę bėgti

Jei dar nepamėgote bėgimo ar jums trūksta motyvacijos, skaityti būtina.

aa8cf78585872da54d9d4a958575489b

 

Anotacija: Neįtikėtinų veikėjų, stebėtinų atletinių pasiekimų, naujausių mokslo atradimų ir, svarbiausia – įkvėpimo kupina knyga Gimę bėgti yra įspūdingas nuotykis, prasidėjęs nuo paprasto klausimo: kodėl man skauda pėdą?

Siekdamas rasti atsakymą Christopheris McDougallas iškeliauja ieškoti ištvermingiausių pasaulio bėgikų, ima aiškintis jų paslaptis ir įsitikina, kad viskas, ką žinojome apie bėgimą, yra netiesa.

Izoliuoti atšiaurių Meksikos Vakarų Siera Madrės kalnų, Vario kanjone gyvena Bėgančiais Žmonėmis save vadinantys indėnai tarahumarai.

Jie ilgus amžius išsaugojo bėgimo techniką, kuri leidžia įveikti šimtus mylių be poilsio ir persekioti elnią ar…olimpinio maratono bėgiką mėgaujantis kiekvienu kilometru.

2. Anita Bean Sportuojančių moterų mityba

Merginoms ir moterims, kurios neįsivaizduoja gyvenimo be sporto, ši knyga bus naudinga. Nerekomenduoju toms, kurios sveika mityba domisi jau seniai, nes informacija labiau tinka sporto „naujokėms“

3d0d67ea898f46c88764c97f37346c6c

Anotacija: Sportuojančioms moterims reikia ne tik bendros informacijos apie mitybą – subalansavusios valgymo įpročius jos gali pagerinti fizinę savo formą, sutrumpinti atsigavimo po treniruočių laiką ir pasiekti geresnių rezultatų. Reguliariai sportuojančios moterys gali būti linkusios į tam tikrus sveikatos sutrikimus, kuriems galima užkirsti kelią arba sušvelninti pritaikius tinkamą mitybą. „Sportuojančių moterų mityba“ – naudinga knyga visoms sportuojančioms moterims: ji tinka ir nuolatinėms sporto klubų lankytojoms, taip pat reguliariai sportuojančioms moterims,

ir profesionalėms. Čia patariama, kaip esant bet kokios fizinės formos pasiekti geriausių rezultatų. Remdamasi naujausių mokslinių tyrimų duomenimis ir pritaikydama juos fiziškai aktyvios moters mitybos poreikiams, Anita Bean pateikia naudingos informacijos ir praktinių patarimų tokiais klausimais:
• Kūno įvaizdis
• Sveiki kaulai
• Mitybos poreikiai
• Kūno svorio mažinimas ir didinimas
• Geležies stoka ir sportininkių mažakraujystė
• Treniruotės ir mėnesinių ciklas
• Treniruotės per nėštumą
3. Claudia Nichterl Penkių elementų mityba ir Visaverčio gyvenimo vadovas
Abi knygos bendram pažinimui. Jas galite parsisiųsti iš linkomanijos ar kitų torentų.
 cHLnp7y
cqdRE3z
4.  Elizabeth Hufton Bėgimas. Universalus gidas
Pradedančioms bėgikėms
4455_begimas_virselis_web_z1
Anotacija: 

„Bėgimas: universalus gidas“ – galima sakyti, pirmas per Nepriklausomybės laikotarpį išsamus leidinys apie bėgimą. Jame viskas, ką reikia žinoti: ir norint pradėti bėgioti (tai daryti tausojant sveikatą), ir siekiant efektyvesnių, kokybiškesnių treniruočių bei nuolatinio tobulėjimo. Iliustruota daugiau nei 300 praktinio pobūdžio nuotraukų!

Knygos autorė mąstantį pradėti bėgioti tikrai padrąsins, pradėjusiajam – padės išvengti daugybės klaidų ir problemų, kurias jau patyrė kiti, o pažengusiajam – patars, kaip treniruotis efektyviau ir per tą patį laiką pasiekti geresnių rezultatų.

Universaliame bėgimo gide iš pradžių pasakojama bėgimo istorija, apžvelgiami pirmieji didžiausi pasauliniai bėgimo renginiai. Čia rasite specialistų patarimų įvairiausiais su bėgimu susijusiais klausimais – apie bėgimo reikmenis (aprangą ir batelius), fizinės būklės testus, svarbiausius jėgos ir tempimo pratimus, mitybą prieš treniruotę ir po jos, bėgikų traumas ir kaip jų išvengti. Pravers skirtingoms varžybų distancijoms skirti treniruočių planai.

Verčiant knygos puslapius, apie bėgimą bus kalbama vis detaliau, o užsiėmimai sveikatai gerinti pavirs rimtomis greičio, jėgos ir ištvermės treniruotėmis. Knygos finalas – tobula varžybų savaitė ir pirmasis maratonas!

Rengiant knygą įvairiais patarimais labai padėjo Lietuvos sporto visuomenėje gerai žinomi žmonės: Lietuvos 100 km bėgimo čempionė, 3 ir 5 km sportinio ėjimo pasaulio ir Europos rekordininkė Sada Bukšnienė, VU Santariškių klinikų Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos centro gydytoja Jūratė Kesienė, ilgų nuotolių bėgimo, klubo F.O.C.U.S treneris Povilas Rakštikas, maratonininkas (geriausias rezultatas – 2:24:30 (31 vieta) Paryžiaus maratone 2013 m.) Darius Sadeckas. Todėl tikimasi, kad kruopščiai parengtas leidinys dar ilgai turės išliekamąją vertę.

5. Šarūnas Navickis Kaip gyveni, taip ir atrodai

Sportuoti ir sveikai maitintis motyvuojanti knyga

 35540

6.  Pierre Dukan Diukano dieta

Nesiūlau jums laikytis dietos, bet knygoje galite rasti naudingos informacijos apie maisto produktus, jų derinimą ir pan.

image-735

7. Frederic.Delavier Būkim stiprūs ir gražūs

Knygą rasite linkomanijoje ir torentuose.

Puslapio ištrauka:

raumenys606opt

Gero skaitymo :)